O divadle

O nás pro Vás

Divadlo NaŽivo je nově založené divadlo, které vzniklo v lednu roku 2018 ve Velkých Opatovicích jako autorské divadlo, které představuje hry z vlastní tvorby předsedy spolku Romana Krejčíře. 

Součástí spolku je i hudební skupina Serpentina produkující taktéž vlastní tvorbu.

Roman Krejčíř v minulosti již spolu s některými členy spolku Divadla NaŽivo působil v divadelním spolku  teaTrum Velké Opatovice. Pod záštitou tohoto spolku byly představeny jeho autorské divadelní hry "Za sušenou vodou", "Kdopak to zvoní?" a "Biskupický elixír", které měly u diváků kladnou odezvu a jsou dostupné ke shlédnutí na internetovém serveru https://www.youtube.com pod názvy zmíněných her. V roce 2018/2019 se odehrála naše první společná černá hudební komedie pod názvem "Co víc si přát?", taktéž z ruky Romana Krejčíře jejíž datum premiéry bylo 28.9. 2018 ve Velkých Opatovicích a na konci loňského roku oslavila svou derniéru. V rubrice Kalendář a představení  dále můžete vidět, kde se tato hra odehrála.

V rámci vlastního technického vybavení pro Vás můžeme zajistit hudební a světelné zázemí při pořádání Vámi společenských akcí, jako jsou například oslavy, plesy, svatby, a další události, které by jste rádi oživili Vámi oblíbenou hudbou k poslechu a tanci. Viz odkaz  Služby

Kontaktovat nás můžete přes odkaz v rubrice Kontakt

dále na

facebooku https://www.facebook.com/spolekdnz/  

či

e-mailu divadlonazivo@seznam.cz

Těšíme se na všechna setkání s Vámi!